• Kayıt
Hoş geldiniz, Doktor Soru Cevap sizelere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

Google+

hepatit B kronik

ilerde kuracağım ailede çocuklarıma geçer mi? geçmemesi için ne gibi önlemler tıp dünyasında mevcut yada eşime geçme ihtimalleri cinsel ilişki dışında olabilir mi?
7, Mayıs, 2013 misafir tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
Eşinizin aşı yaptırarak bağışıklık kazanması durumunda herhangi bir sakınca bulunmaz. Çocuklarınıza geçme ihtimali yoktur ve hatta çocuklarınızın aktif bağışıklık kazanma ihtimali olduğundan çocuklarınız için durum iyidir.
19, Haziran, 2013 misafir tarafından cevaplandı
Doktorsorucevap.com sayfalarında yer alan her türlü bilgi sadece aydınlatma amaçlıdır. Sitemiz doktorunuzun yerini almayı hedeflememektedir. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, reçete ya da tedavi yöntemlerinizi değiştirmeye yönelik değildir.Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir.Gerçek bir tanı ve tedavi için hasta ve doktorun yüzyüze gelmesi gereklidir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.
...